Наверх
Наверх
Бестселлеры недели

Политика безопасности

ЗГОДА НА ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Я надаю згоду на обробку моїх персональних даних сайту модного одягу https://cardo.ua/, на строк необхідний для відповідної мети, яка зазначена нижче, що включають в себе інформацію про стать, ПІБ, дату народження, адресу перебування, номер контактного телефону, адресу електронної пошти, банківські реквізити, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Під обробкою персональних даних мається на увазі реєстрація, зберігання, збирання, використання, поширення, зміна, поновлення, знищення наданих персональних даних. Я згоден з тим, що передача моїх персональних даних у відповідності до чинного законодавства України не являє собою порушення.

Метою обробки персональних даних є надання товарів і послуг, а також їх отримання, що включає в себе здійснення доставки, інформування про деталі замовлення, розповсюдження інформаційних та рекламних повідомлень, прийом платежів тощо.

Підтверджую, що я надаю свої персональні дані з власної волі шляхом реєстрації на сайті https://cardo.ua/ або при оформленні замовлення за телефоном чи електронною поштою, вказаними на сайті https://cardo.ua/.

Підтверджую, що мене повідомили, про те, що дана згода може бути відкликана мною в будь-який момент шляхом направлення письмової вимоги на адресу електронної пошти https://cardo.ua/(info@cardo.ua), що автоматично звільняє https://cardo.ua/ від виконання зобов’язань по наданню мені товарів і послуг, а також, що у випадку недостовірності наданих персональних даних https://cardo.ua/ залишає за собою право припинити обслуговування.

Підтверджую, що я ознайомлений(на) із організацією збору, обліку, обробки та захисту персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та законодавчим актом України щодо відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних».